EcoWater Systems – zaufany producent systemów uzdatniania wody

EcoWater Systems – zaufany producent systemów uzdatniania wody

Obecnie wiele osób stara się poprawiać swój komfort życia, a jednocześnie wpływać pozytywnie na ochronę środowiska naturalnego. Ważny aspekt działań ułatwiający bycie eko stanowi wybór odpowiedniego filtra do wody. Dlaczego warto zaufać marce EcoWater System zajmującej się sprzedażą nowoczesnych uzdatniaczy?

EcoWater Systems, czyli producent przyjazny środowisku

EcoWater Systems od ponad 90 lat zajmuje się tworzeniem innowacyjnych uzdatniaczy do wody i jest największym producentem tego typu sprzętu na świecie. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Stanach Zjednoczonych, lecz poszczególne oddziały firmy są rozproszone po wszystkich kontynentach, a zatrudnienie znajduje w nich blisko 17 000 pracowników. Misja EcoWater System dotyczy przede wszystkim projektowania praktycznych urządzeń umożliwiających podnoszenie jakości życia klientów oraz działanie mające na celu ochronę przyrody. W związku z tym firma jest aktywnym członkiem światowej organizacji non profit WQA (Water Quality Association) zajmującej się kontrolą urządzeń do uzdatniania wody. Na terenie Polski produkty EcoWater Systems są dostępne od prawie 20 lat, a do grona autoryzowanych dystrybutorów ich produktów zalicza się między innymi Soft Water.

Praktyczne zmiękczacze wody

W szerokiej ofercie EcoWater Systems klienci mogą znaleźć urządzenia pozwalające zapomnieć o problemach z twardą wodą w gospodarstwie domowym. Nowoczesne zmiękczacze zawierają Uzdatniacze EcoWaterzłoża jonowymienne, które są w stanie usuwać nadmiar jonów wapnia i magnezu, a w konsekwencji znacząco poprawić jakość wody. Urządzenia produkowane przez EcoWater Systems są łatwe w instalacji, wystarczy je umieścić w miejscu z dostępem do głównego wejścia zimnej wody dla całego domu, gniazdka elektrycznego oraz odpływu do kratki kanalizacyjnej. Wszystkie modele zmiękczaczy odznaczają się bezawaryjnością, a dodatkowo zużywają minimalne ilości wody do regeneracji złóż, co sprawia, że są znacznie bardziej ekologiczne niż inne urządzenia dostępne na rynku.

Systemy EcoWater – w trosce o zdrowie i ekologię

Zainstalowanie zmiękczaczy EcoWater jest korzystne zarówno dla zdrowia domowników, jak i podwyższenia jakości ich życia. Korzystna zmiana składu wody sprawia, że skóra staje się znacznie mniej podatna na wysuszenie. Co równie istotne, zmiękczona woda pozwala chronić także elementy wyposażenia łazienki (baterii, wanien i sanitariatów) przed szybkim zużyciem spowodowanym nadmiernym gromadzeniem się osadów. Poza tym zmiękczacze wody wpływają również pozytywnie na smak przygotowywanych potraw i napojów, pozwalają zmniejszyć zużycie szkodliwych detergentów oraz zaoszczędzić pieniądze wydawane na naprawę sprzętów AGD.

EcoWater System to koncern produkujący najlepszej klasy zmiękczacze oraz filtry do wody. Dzięki nim klienci na całym świecie mogą cieszyć się wodą pozbawioną zanieczyszczeń i niebezpiecznych substancji. Ponadto, innowacyjne technologie wykorzystane do produkcji tego rodzaju urządzeń są w pełni ekologiczne i proste w obsłudze.